Darmowa wysyłka od 80zł

Czarne logo GIGARAM

Skup Komputerów, Laptopów, Telefonów i części komputerowych

Sprzedaj nam swój zbędny sprzęt

Skup laptopów, skup komputerów, skup części komputerowych

Wymieniasz urządzenie? Znalazłeś częsci na strychu?

Kupimy twój komputer

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi skupu laptopów, komputerów i części komputerowych, bez konieczności wychodzenia z domu. Oferujemy szybki i korzystny wykup urządzeń, jednocześnie dbając o środowisko. To nie tylko szansa na atrakcyjną cenę za sprzęt, ale także wsparcie dla ekologii.

Skup komputerów i laptopów to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą uwolnić miejsce, zarobić i redukować ilość elektronicznych odpadów. Działając razem, pomagamy chronić naszą planetę. Oszczędzaj czas i energię, wybierając nasz sprawdzony skup, który przyczynia się do czystszej i zdrowszej przyszłości.

Skupujemy

Skup Komputów

Skup Laptopów

Skup Części komputerowych

Jak działamy

Jak wygląda proces?

1. Wypełnij formularz poniżej i otrzymaj wycenę

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą i podamy naszą propozycję cenową za Twój sprzęt.

2. Propozycja i negocjacje

Otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję cenową. Jeśli będziesz zainteresowany, możemy rozpocząć negocjacje w celu osiągnięcia optymalnej ceny.

3. Odbiór i wypłata

Po zaakceptowaniu naszej oferty, umówimy się na dogodny dla Ciebie sposób przekazania sprzętu. Zaproponujemy skorzystanie z portalu pośredniczącego transakcji, wysyłkę za pobraniem lub dostawę osobistą urządzeń.

Jeżeli jesteś z Tarnowa lub okolic zadzwoń

+48 884 115 984

Elektro odpady

Recykling elektroodpadów to kluczowy krok w ochronie środowiska. Rocznie generujemy 50 mln ton elektronicznych odpadów, z czego tylko 20% jest poddawanych recyklingowi. 

To oznacza, że miliony ton cennych surowców mogą być odzyskane i ponownie wykorzystane, oszczędzając energię i ograniczając zanieczyszczenie. Recykling elektroodpadów pomaga chronić naszą planetę na przyszłość.

Dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Szybka i bezpieczna transakcja

Nasz proces skupu jest szybki i bezpieczny. Gwarantujemy uczciwą wycenę i natychmiastową wypłatę gotówki.

Kompleksowa obsługa

Nie musisz martwić się o żadne formalności. Nasz zespół zajmie się wszystkimi szczegółami skupu, od wyceny po odbiór komputera.

Ekologiczne podejście

Dbamy o środowisko! Skupując używane komputery, pomagamy w ograniczaniu ilości elektronicznego odpadu i dajemy im nowe życie poprzez naprawę i ponowne wykorzystanie.

Uzyskaj wycenę

Opisz swoje urządzenie i otrzymaj wycenę

Coś się zepsuło?

Oprócz profesjonalnego skupu komputerów, oferujemy także kompleksowe usługi naprawy laptopów, komputerów oraz telefonów. Nasza doświadczona ekipa techników zadba o szybką i skuteczną naprawę, przywracając pełną sprawność Twojego sprzętu. Niezależnie od rodzaju usterki, możesz polegać na naszym ekspertyzmie. -> -> ->